Ponedeljek–nedelja, 13.–19. 9. 2021

V ponedeljek, 13. septembra 2021, smo se jaz (Miha), David in prof. Marko Ahčin ob devetih zjutraj napotili proti Češki. V Tabor smo prispeli okoli pete ure popoldne. Srečali smo se s prof. Gabrielo in dijakoma, ki nama bosta naslednji mesec pomagala v podjetju pri prevajanju in pri orientiranju glede določenih stvari. Prvi dan smo si skupaj s prof. Ahčinom in dijakom ogledali podjetje. Čez teden sva z Davidom delala v brusilnici; vodja brusilnice naju je naučil, kako nabrusiti različne svedre. V petek pa sva se v podjetju učila modelirati in delati risbe na programu NX Siemens. Med tednom sva si po dolgem letu in pol spet šla ogledat celoten Tabor.

Monday-Sunday, 13 – 19. 09. 2021

On Monday, September 13, 2021, I (Miha), David and prof. Ahčin began our journey to the Czech Republic at nine in the morning. We arrived in Tabor around five o’clock in the afternoon, where we met with prof. Gabriela and the students, who will help us in the company next month in translating and managining certain things. On the first day we had a tour around the company together with prof. Ahčin and the student. During the week, David and I worked in a grinding workshop, where the boss of the grinding workshop taught us how to sharpen different drills. On Friday, they trained us how to model and draw in the NX Siemens program. During the week, after a long year and a half, we went to see the whole of Tabor again.

(Visited 142 times, 1 visits today)